Vivo V30 serisi özellikleriyle şaşırttı! Orta segmentte bu kadar güçlü model olur mu?

Vivo, Filipinler’de yakında piyasaya sürülecek olan yeni V30 5G akıllı telefonuyla teknoloji dünyasında heyecan yaratıyor. Şirket, son zamanlarda çeşitli sertifikasyon platformlarında görülmüş ve V30 Lite modelini geçtiğimiz ay tanıtmıştı. V30 Pro modeli ise bugün Endonezya’nın SDPPI sertifikasyonunda yer aldı. Temel V30 modeli de NBTC ve TDRA veritabanlarında yer alıyor. Vivo’nun resmi global web sitesindeki V30 mikrositesi “Yakında” ibaresiyle yayına girdi. Web sitesinde yer alan tanıtım görseli, daha önce sızdırılan görsellerle aynı.

Vivo V30 serisinin tasarımına dair ipuçları da var. Ön yüzde merkeze yerleştirilmiş delikli bir selfie kamerası bulunuyor.

Vivo V30 serisi özellikleriyle şaşırttı! Orta segmentte bu kadar güçlü model olur mu?

Cihazın ön paneli kavisli bir ekranla donatılmışken, arka yüzde kare şeklinde bir kamera modülü dikkat çekiyor. Vivo V30’un ana özellikleri, 2023 Kasım’ında GeekBench listesinde görülmüştü. Telefonun, 12GB RAM ile birlikte Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 yonga seti ile donatılması bekleniyor.

Benchmark platformu, cihazın kutudan çıkar çıkmaz Android 14 işletim sistemi ile çalıştığını da doğruluyor. Ancak tanıtım, Vivo V30 ile ilgili diğer detaylar hakkında fazla bilgi vermiyor. Telefonun özellikleri, fiyatı ve piyasaya sürülme tarihi gibi konular hala merak konusu. Bu nedenle, bu cihaz hakkında daha fazla bilgi edinmek için yeni gelişmeleri takip etmek gerekiyor. Vivo’nun bu yeni serisi, teknoloji tutkunları arasında büyük bir ilgi uyandırmayı başarıyor ve sektördeki rekabete yeni bir boyut kazandırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir