OnePlus Open’ın tanıtılmasına artık sayılı günler kaldı

Teknoloji dünyasında heyecan verici gelişmelerden biri de OnePlus tarafından yaşanmakta. Dünya genelinde 19 Ekim’de lansmanı yapılacak olan OnePlus’ın ilk katlanabilir akıllı telefonu OnePlus Open hakkında bazı bilgiler ve beklentiler ortaya çıktı. Abhishek Yadav adlı duyumcu, cihazın fiyatı ve Hindistan pazarındaki ilk satış tarihi hakkında bazı bilgiler paylaştı.

OnePlus Open modelinin Hindistan’da 139.999 Rupi (1.680 dolar) fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor. Abhishek’e göre, cihazın ilk satışı 27 Ekim 2023 tarihinde gerçekleşecek. Cihazın özellikleri konusundaki beklentilere göz attığımızda ise; 7.8 inç büyüklüğünde 2K çözünürlüğünde iç AMOLED ekranın, hızlı ve kullanıcı deneyimini önemli ölçüde etkileyen 120Hz yenileme hızıyla eşlik edeceği söylentiler arasında. Bunun yanı sıra, dış ekranın da 6.31 inç boyutunda ve yine 120Hz yenileme hızında bir AMOLED ekran olacağı konuşuluyor.

OnePlus Open’ın tanıtılmasına artık sayılı günler kaldı

Cihazın, yeni Android 13 işletim sistemiyle kutudan çıkması ve Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti tarafından güçlendirilmesi bekleniyor. Söz konusu yonga setinin hızının 3.36GHz olması muhtemel. LPDDR5x RAM ve UFS 4.0 depolama teknolojisiyle birlikte 16GB RAM ve 256GB depolama kapasitesiyle kullanıcılara sunulması öngörülüyor.

Bir diğer önemli konu ise pil ve kamera özellikleri. OnePlus Open modelinin 4800mAh kapasiteli bir bataryayla geleceği ve bu bataryanın 67 watt hızında şarj olabileceği belirtiliyor. Kamera sistemi de oldukça dikkat çekici: 48MP ana lens, 48MP ultra geniş açılı lens ve 64MP periskop lensi olması bekleniyor. Ön tarafta ise 32MP ve 20MP olmak üzere iki kamera bulunması muhtemel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx