Oğlu Ardıç’ı Kucağına Alan Kaan Urgancıoğlu Doğum Anının Detaylarını Heyecanla Anlattı!

Bu yaz sessiz sedasız, sade bir törenle nikah masasına oturan Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer çifti, geçtiğimiz günlerde ‘Ardıç’ ismini verdikleri bebeklerini kucaklarına aldılar.

TV100’ün haberine göre; Kaan Urgancıoğlu’nun doğum anına dair anlattıklarına gelin birlikte bakalım. ?

‘Yargı’ dizisindeki ‘Savcı Ilgaz’ karakteriyle fırtınlar estiren Kaan Urgancıoğlu, başarılı performansıyla kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Kariyerinin yanında özel hayatıyla da merak konusu olan yakışıklı oyuncu, Burcu Denizer ile yaz aylarında ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı sade bir nikah töreniyle dünyaevine girmişti.

Evlilik haberini ‘Sürpriz’ notuyla paylaşan Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer çifti, evlendikten kısa bir süre sonra müjdeli haberi vermişti.

İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ve sessiz sedasız evlenen çift, geçtiğimiz günlerde bebeklerini kucağına aldı.

‘Ardıç’ ismini koydukları oğullarını yeni kucağına alan çift, önceki gün hastaneden çıkarken gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Kaan Urgancıoğlu şu sözlere yer verdi: “Sabah 08.29’da dünyaya geldi Ardıç bebeğimiz. Annenin de Ardıç’ın da sağlık durumu çok iyi. Ben doğum anında Burcu’nun yanındaydım.”

“Zor bir doğum oldu, uzun sürdüğü için yorucu oldu. Film izlemek gibiydi o an. Tam sanki benim başıma gelmiyor da arka koltuktan bir gerilim filmi izliyormuş gibi oldum. Mutlu sonlu bir film izledim diyebilirim”

Muhabirlerin “Uykusuz gecelere hazır mısınız?” sorusuna ise “Rahmetli Kayahan’ın çok güzel bir ninnisini dinledim. Yardımcı olacağı zamanlar olacaktır mutlaka ama ben uykusuz gecelere hazır değilim açıkçası” diyerek güldü.

Ardıç için ‘Sanırım bana benziyor’ diye cümlelerini noktaladı.

Kaan Urgancıoğlu’nun konuşmasının detaylarına bakalım.?

Kaan Urgancıoğlu’nun paylaşımı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir