Kendisini Erkek Düşmanı Olmakla Suçlayan Swaggbark’a Sude Belkıs’tan Yanıt Geldi

Twitch cephesinde yine sular durulmuyor. Twitch yayıncısı Alpcan ‘Swaggybark’ Alpar’ın Twitch yayınlarıyla tanıdığımız bir başka içerik üreticisi olan Sude Belkıs’a yönelik eleştirilerine taraftan yanıt geldi.

Sude Belkıs’ı pek çoğumuz belki de BelkısTV ile tanıdık.

Sosyal medyayı aktif biçimde kullanan, çeşitli platformlar için içerik üreten ve Twitch’teki yayınlarıyla izleyicileri ile buluşan Sude Belkıs’ın hafızalarımıza kazınan belki de en meşhur repliği seçim dönemi dilimize dolanan ‘açılın ben sandık müteahhidiyim’ çıkışı. Kendisinin Twitch’te 57,9 bin abonesi bulunuyor.

Konunun taraflarından olan Swaggybark da tıpkı Sude Belkıs gibi bir Twitch yayıncısı.

Sohbet ve oyun yayınlarıyla hayranlarıyla buluşan Alpcan Alpar özellikle sivri dili ile biliniyor. Kendisinin Twitch’te 109,4 bin takipçisi var.

Kendisi geçtiğimiz günlerde Sude Belkıs’ın sahnede olduğu bir anın “hani bayanlar komik değildi” notu ile paylaşıldığı gönderiyi alıntılayarak bu açıklamalarda bulunmuştu.

Tek video ile ünlü olduğunu söylediği Belkıs’ı erkek düşmanı olmakla suçlayan Alpar geçmişte de Belkıs’a bu tarz eleştiriler yöneltmişti. ?

Bu eleştirilere katılanlar olduğu kadar…

Eleştirenler de oldu.

?

Belkıs ise Swaggybark’ın bu eleştirilerine sessiz kalmadı.

Kendisini tek video ile ünlü olmakla suçlayan Alpar’a ‘Bu herif istisnasız her hafta benimle ilgili tweet atıyor. Ben bir video ile var olmadım. Bilen biliyor. Ama sadece bir videom bile senin benim hakkımda bu kadar tweet atmana yetiyor. Demek ki yapıyoruz bu sporu’ şeklinde yanıt verdi.

Belkıs’ın kendisine yapılan eleştirilere tek yanıtı bu da olmadı.

Hikayesinde Alpay’a yanıt vermeye devam eden Belkıs kendisinin komedi yapmadığını, amacının kendisini eğlendirmek ve kendiyle dalga geçmek olduğunu söyleyerek erkeklerden değil erkek egemen sistemden nefret ettiğini söyledi ve ekledi, ‘Siz bana istediğiniz kadar sallayın. Kız kardeşiniz yan odada beni izliyor olacak.’

Tüm bunların ardından Belkıs kendisini hedef alan “mavi tikli konsept hesap” sahiplerine de seslendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx