Honor marka telefon kullananlara müjde!

Huawei’nin HarmonyOS 4 işletim sistemi, eski Honor modellerine getirilmesiyle kullanıcılar arasında takdir topladı. Huawei ilk olarak HarmonyOS 4 yükseltme listesini açıkladığında, bazı kullanıcılar Honor cihazlarının geride bırakılacağı konusunda endişe taşımıştı. Ancak şirket, HarmonyOS 4’ü Honor’un eski modellerine uyarlamak için bir zaman çizelgesi yayınlayarak birçok kişiyi şaşırttı.

Güncelleme, Honor 30, Honor 30 Pro, Honor 30 Pro+, Honor V30, Honor V30 Pro ve Honor Play4 Pro modellerini içeriyor. Bu modellerin kullanıcıları, “Benim Huawei” üzerinden HarmonyOS 4 Beta yükseltmesi için başvuruda bulunabilirler.

HarmonyOS, sadece birkaç yıl içinde 2.0 sürümünden 4.0 sürümüne kadar gösterdiği etkileyici gelişim ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde iyileştirdi. Bu gelişme, Huawei’nin HarmonyOS işletim sisteminin akıllı telefon pazarında, Android ve iOS’a ek bir seçenek olarak dikkat çekmeye başladığını gösteriyor.

Honor marka telefon kullananlara müjde!

HarmonyOS 4, başlatılmasının ilk iki haftasında 5 milyon kullanıcı tarafından hızlı bir şekilde benimsendi; bunun 1 milyonu ilk gününde oldu. Kişiselleştirilebilir temalar, gelişmiş bir bildirim merkezi ve gerçek zamanlı uyarılar için “Canlı Pencere” özelliği sunar.

Shenzhen Kaihong Dijital Endüstri Geliştirme’nin CEO’su Wang Chenglu, önümüzdeki yıl HarmonyOS’un resmi olarak PC’ler için de piyasaya sürüleceğini belirtti, bu da muhtemelen Microsoft’un söylentilere göre piyasaya sürülecek olan Windows 12 ile rekabet anlamına gelebilir. HarmonyOS, uygun sürücülerle HP dizüstü bilgisayarda sorunsuz bir şekilde çalışarak zaten uyumluluğunu göstermiştir.

HarmonyOS’un ivme kazanması ve ekosistemini genişletmesi ile gelecekteki pazarın önemli bir bölümünü kazanmaya ve kurulu işletim sistemlerinin hakimiyetine meydan okumaya hazır olduğunu gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx