Arjantin basını: Wanda Nara-L-Gante buluşması İcardi’yi kızdırdı

Süper Lig’de en son Antalyaspor’u 2-0’la geçen Galatasaray’ın golcü oyuncusu Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara hakkında bir iddia gündeme geldi.

Milliyet’in Arjantin basını Caras’tan aktardığı habere göre, Arjantin’e yeni gelen Wanda’nın, şarkıcı L-Gante’nin evini ziyaret ettiği ortaya çıktı.

MAÇ DÖNÜŞÜ UÇAKTA ÖĞRENDİ

İddiaya Antalyaspor maçı sonrası Icardi bu haberi takım arkadaşlarıyla birlikte uçakta öğrendi. Oyuncu bu haberi öğrenmesinin ardından öfkelendi.

TAKIM ARKADAŞLARI SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTI

Uçakta bulunan görgü tanıkları, Icardi’nin öfkesinin gözle görülür düzeyde olduğunu ve takım arkadaşlarının onu sakinleştirmek için müdahale etmek zorunda kaldıklarını ifade etti.

Ayrıca haberin detaylarında Icardi’nin Instagram paylaşımında bu olaya göndermede bulunduğu da belirtildi. Icardi bir aslan fotoğrafı paylaşırken “Köpek havladığında aslan asla arkasını dönmez” ifadelerini kullanmıştı.

L-GANTE KİMDİR?

Nisan 2000’de Arjantin’de dünyaya geldi. Gerçek adı Elian Ángel Valenzuela. L-Gante ilk şarkısını 2017’de YouTube’a yükledi. 2020’de, yapımcı Papu DJ ile yaptığı işbirliği “L-Gante RKT”, Arjantin Billboard Hot 100 listesine 52. sıradan giriş yaptı ve Ocak 2021’de ikinci sıraya yükseldi. 2021’de Tamara Báez ile beraberliğinden Jamaika adını verdikleri bir kız çocuğu dünyaya geldi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx