TOKİ 20 Vilayette 204 İş yeri açık artırmayla satışa çıkaracak

Açık artırma ile iş yeri sahibi olmak isteyen, yatırımlık dükkan arayanlara büyük fırsat sunarken, kentlerin merkezi yerlerinde birden fazla teslime hazır dükkanlar için internet üzerinden online olarak da açık artırmaya iştirak sağlanabilecek.

20 VİLAYETTE 204 İŞ YERİ

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si peşin, 120 ay vade, Trabzon’da ise %25 peşinat, 120 ay vade ile alabilecek.

1 EYLÜL’DE YAPILACAK

Açık artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’da yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Açık artırmaya ait bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından yürütülecek. Müracaatlar ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

Satışla ilgili detaylı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

KAYNAK: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.