Ronaldo krizinde yeni gelişme

İngiltere Premier Lig devi Manchester United’da geleceği tartışılan Cristiano Ronaldo’nun Rayo Vallecano maçında yaptığı hareket bardağı taşırmış ve taraftarın tepkisini çekmişti.

Old Trafford’da Rayo Vallecano ile oynanan hazırlık maçına ilk 11’de başlayan ve ilk yarının bitimiyle oyundan alınan Ronaldo stadyumu erken terk etmişti.

Maçın bitimini beklemeyen Portekizli yıldızın mücadele sonrasında sosyal medyaya düşen fotoğrafları Old Trafford’dan ayrıldığını ortaya çıkardı. Ronaldo’nun davranışını ‘Profesyonelce değil, utanç verici’ şeklinde nitelendiren taraftarlar paylaşımlarıyla yıldız oyuncuya tepki göstermişti.

Konuyla ilgili görüşü sorulan teknik direktör Erik ten Hag de açıklamasında, “Bu davranışı kesinlikle kabul etmiyorum. Kabul edilemez bir durum bu. Sadece onun için değil, herkes için. Biz bir takımız ve herkes maç bitine kadar stadyumda kalmalı” ifadelerini kullandı.

Takımdan ayrılmak istediği için sezon öncesi kampına katılmayan Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo’nun geleceği belirsizliğini koruyor. Adı Avrupa’nın farklı takımlarıyla yan yana gelen Cristiano Ronaldo, herhangi bir takımla anlaşma yoluna gidememişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.