Oto sanayi sitesinde cinsel istismar… 10 yaşındaki çocuğun yaşadıkları kamerada

10 yaşındaki S.B.’nin babası, okulların yaz tatiline girmesi sebebiyle evde tek kalmaması için kızını alarak çalıştığı İstanbul Sarıyer’deki Sarıyer Eski Oto Sanayi Sitesi’ne getirdi. S.B., araba tamirhanesinde yer alan yatakta yattığı sırada babasının müşterisi olan O.R. tarafından cinsel istismara uğradı.

Cinsel istismara uğrayan S.B.’nin yaşadıklarını babasına söylemesinin ardından, O.S. olay yerinden hızlı uzaklaştı. Olayın polise bildirilmesi sonrasında sanayi sitesindeki esnafların da yardımıyla O.S. yakalandı ve Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Cinsel istismara uğrayan 10 yaşındaki S.B.’nin babası, ilçe emniyetteki çocuk şubeye giderek ifade verdi ve O.R.’den şikayetçi oldu.

Cinsel istismarın görüntüleri güvenlik kameralarına da yansıdı. Görüntülerde 10 yaşındaki S.B.’nin uzandığı yatağın yanına gelen O.R.’nin eliyle cinsel organını çıkardığı görülüyor. Bir süre gelenleri kontrol eden O.R., dışarı doğru çıktığı sırada yataktan kalkan S.B. hızlı bir şekilde ayakkabılarını giyerek dışarı doğru hızla çıkıyor.

NOT: Görüntüler yayın ilkelerimiz gereği sansürlenerek verilmişti.

Fethi Yılmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.