Nisa Bölükbaşı-Ogeday Girişken Evleniyor! İşte Düğüne Dair Ayrıntılar

Olaylı Survivor All Star 2022 şampiyonluğu ile toplumsal medyayı sallayan Nisa Bölükbaşı’dan herkesi şaşırtan bir karar geldi. Şampiyon olan Bölükbaşı, erkek arkadaşı Ogeday Girişken ile evlenme kararı aldı. Savlara nazaran çift bu yaz sonunda nikah masasın oturacak. İşte Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken cephesinde yaşananlar ve düğün ayrıntıları.

SURVİVOR’UN BİRİNCİ BAYAN ŞAMPİYONU

Survivor yarışından birinci bayan birinci olarak ayrılan Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu uzun müddet tartışma konusu yaratmıştı. Elinde kupasıyla sokakta görüntülenen Bölükbaşı, kimseye aldırış etmeden şampiyonluğun tadını çıkarıyor. Hem özel hayatı hem de müsabakadaki performansı ile gündemden düşmeyen Bölükbaşı sevgilisi Ogeday Girişken ile herkesi şaşırtan ortak bir karar aldı. Tezlere nazaran çift yakında nikah masasına oturacak.

SURVİVOR ŞAMPİYONLUĞU OLAY OLMUŞTU

Daha evvel bir arada yarıştığı Barış Murat Yağcı ile uzun bir mühlet aşk yaşayan Nisa Bölükbaşı, eski sevgilisinden olaylı bir formda ayrılmıştı. Tekrar Survivor All Star’da bir ortaya gelen ikilinin karşılıklı atışmaları da toplumsal medyayı ikiye bölmüştü. Artık ki sevgilisi Ogeday Girişken’in bulunduğu yarışta birinci Nisa Bölükbaşı olmuştu. Survivor’daki şampiyonluğu yankı yaratırken, toplumsal medyadan bayanlar tarafından desteklenen Bölükbaşı, 2022’nin şampiyonu olmuştu.

NİSA BÖLÜKBAŞI-OGEDAY GİRİŞKEN’DEN EVLİLİK KARARI

Survivor’da yaşanan makûs final sürecinden sonra şampiyonluğunun tadını çıkaran Bölükbaşı’ya üretimci Acun Ilıcalı da sahip çıkmıştı. Şaibeli olduğu söylenen şampiyonluk için Ilıcalı, SMS oranlarını göstererek argümanları yalanlamıştı. Tüm bunlar yaşanırken Nisa Bölükbaşı ile sevgilisi Ogeday Girişken çiftinden herkesi sevindirecek haber geldi. Kısa müddettir birlikte olan çiftin evlilik kararı aldığı ortaya çıktı. Bir magazin sitesinde yer alan habere nazaran, çiftin bu yaz sonunda nikah masasına oturacağı argüman edildi. Şimdi çiften bu hususla ilgili açıklama gelmezken, düğüne ise kimleri çağıracakları merak konusu oldu.

BATUHAN KARACAKAYA DAVET EDİLECEK Mİ? ACUN’U BİLE KARŞISINA ALMIŞTI

Yarışma sonrasında Batuhan Karacakaya’nın hile argümanları ile gündemden düşmeyen Bölükbaşı’nın Karacakaya’yı düğüne çağırıp çağırmayacağı ise yeniden en çok merak edilen hususlardan biri oldu. Size Nisa Bölükbaşı ile Ogeday Girişken yakışıyor mu? Bu münasebet Nikah masasına masraf mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.