Lobjanidze: Kebap ve künefe benim için özel

Hatayspor’un Gürcü futbolcusu Saba Lobjanidze, Hatay’ın yemeklerinin çok hoş olduğunu belirterek, “Hatay’da sahiden çok çeşit yemek var lakin benim için kebap ve künefe özeldir diyebilirim” dedi.

Atakaş Hatayspor’a 2021-2022 dönemi başında MKE Ankaragücü kadrosundan gelen orta saha oyuncusu Saba Lobjanidze, Bordo-beyazlı ekiple çıktığı 37 lig maçında 8 gol attı. Ekibiyle birlikte yeni dönem hazırlıklarını Palandöken Dağı eteklerinde Büyükşehir Belediyesi’nin Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde sürdüren Saba Lobjanidze, açıklamalarda bulundu.

Türkiye’deki birinci yılında MKE Ankaragücü’nde oynadığını söyleyen Saba Lobjanidze, sarı-lacivertli kulübün kendisi için özel olduğunu belirtti.

Ankara’da her şeyin çok hoş olduğunu anlatan Lobjanidze, Hatay’da beklentilerinin üstünde bir kentle karşılaştığını tabir etti. Hatay’ın her vakit yukarıyı kovalayan bir ekip olduğunu belirten Lobjanidze, “Su yılki amacımız de yukarıyı kovalayan kadro olmak. Şu an buranın kontratlı futbolcusuyum. Ben bugünü düşünüyorum, yarın ne olacağını bilmiyorum. Fakat tabi herkesin olduğu üzere benim de bir hayalim var. Şu anda yalnızca buraya konsantre olmuş durumdayım” diye konuştu.

“BENİM İÇİN KEBAP VE KÜNEFE ÖZELDİR”

Hatay’ın beklentilerinin üstünde bir kent olduğunu kaydeden Lobjanidze, yemek konusunda çok çeşit olduğunu belirtti.

Kebap ve künefenin kendisi için özel olduğunu söyleyen Lobjanidze, “Hatay’da nitekim çok çeşit yemek var ve baş karıştırıyor. Ancak benim için kebap ve künefe özeldir diyebilirim. Bekar ve yalnızım. Şu an hayatımda rastgele biri de yok” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.