Ebru Destan hasta yatağından paylaştı: Sağlıktan ötesi hikaye!


Eski model ve oyuncu Ebru Destan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarının korkuttu. Hasta yatağında çekildiği kareyi takipçileriyle paylaşan Destan, bademcik ameliyatı olduğunu söyleyerek “Yıllardır bademcik iltihabı olmaktan kabus yaşıyordum. Nihayet bademciklerimden kurtuldum” dedi.

Bir süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu Ebru Destan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ameliyat olduğunu duyurdu. Bademcik ameliyatı için operasyon masasına yatan Destan, hasta yatağından sağlık durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu.  

Ebru Destan

“SAĞLIKTAN ÖTESİ HİKAYE!”

“Sağlıktan ötesi hikaye. Yıllardır tonsilit (bademcik iltihabı) olmaktan kabus yaşıyordum.” diyerek sözlerine başlayan Destan, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Nihayet bademciklerimden kurtuldum. Kolay mıydı asla. Çocuk yaşlarda yapılınca daha kolay bir operasyon! Ama antibiyotik kullanmaktan böbreklerim iflas edecekti. Bu yaşlarda tam bir komplikasyon ama doktorlarımız o kadar başarılı ki. Neyse bir müddet sesim, soluğum çıkmayacak. Sıvı besleneceğim, ağrı ve ödem mevcut. ” 

Ebru Destan ameliyat oldu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Eda Ece’den “Yasak Elma” açıklaması! “Son sezonumuz…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir