Düğünde silahlar ateşlendi, sokakta oynayan çocuk vuruldu

Giresun’da yorgun mermi isabet eden 11 yaşındaki çocuk ağır yaralandı.

Olay, dün saat 19.00 sıralarında Biroğul Mahallesi’nde meydana geldi. Yaz tatili için ailesi ile birlikte İstanbul’dan gelen Abdulsamet Ceylan, sokakta oyun oynadığı sırada birden kanlar içerisinde yere yığıldı.

İhbarla gelen sıhhat gruplarınca Şebinkarahisar Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ceylan’ın sırtına yorgun mermi isabet ettiği belirlendi. Giresun Bayan ve Çocuk Hastanesi’ne sevk edilen Ceylan, burada ağır bakıma alındı.

Polis takımları, çocukların oyun oynadığı alanının yakında yapılan bir düğünde silahlarla havaya ateş edildiğini tespit etti. Takımlar, kuşkulu ya da şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

“YARIN DOĞUM GÜNÜ”

Oğlunun meskenin önünde arkadaşları ile olduğunu belirten Tuğba Ceylan, “Oğlum, arkadaşlarına ‘Sırtım çok ağrıyor’ diyerek yere düştü. Ben de koştum. Baktım, sırtı kanlar içerisinde. Çabucak hastaneye kaldırdık. Şu an ağır bakımda. Meskenin yakınında bir düğün vardı, silahlar ateşleniyordu” dedi.

Oğlunun yarın doğum günü olduğunu da tabir eden Ceylan, “Oğlumun başına, kalbine de kurşun gelebilirdi. Çok acı çekiyoruz. Öbürleri bu acıyı çekmesin” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.