Civan Canova’dan makus haber: Akciğerinde kitle bulundu

Ünlü oyuncu Civan Canova, Instagram’da paylaştığı görüntüde sıhhat durumuyla ilgili bilgi vererek sevenlerini üzdü. Canova, kolunda hissettiği ağrı nedeniyle gittiği hastanede çekilen MR sonucunda akciğerinde kitle tespit edildiğini söyledi.

‘Protez taktırmam gerekiyordu, ihmal ettim’

Sözcü’de yer alan habere nazaran Civan Canova, şöyle konuştu:

“Size vereceğim haber hoş değil lakin vermek zorunda hissediyorum kendimi. Her şey 2014 yılında Gümüşlük kıyısında dolaşırken başladı. Sol bileğimden ameliyatlıydım, kemik mevti vardı bileğimde onu çıkardılar. Kafeye hakikat giderken kapkara bir köpeğin üzerine bastım. Hayvan da sıçradı beni yere attı. Sağ kolumun üzerine düştüm. Orada kemik vefatı, tendon kopması, adele erimesi meydana geldi.

Daha sonra MR çekildi ve tabip ‘Protez taktırman gerek’ dedi. Onu da ben istemedim, ihmal ettim. 2.5, 3 ay evvel feci ağrılarım başladı. Gece uyutmayacak kadar.

’15 gündür buradayım’

Hastaneye gittim ve MR çektirdim. Koluma protez takılması gerektiğini söylediler. Ancak o artık 2. planda kaldı. Zira akciğer sineması çekerken bilinmeyen bir kitle olduğu tespit edildi. Artık bütün ilgi onun üzerine toplandı. 15 gündür hastanedeyim. Ailem yanımda. Birkaç gün daha burada kalacağım, sonra taburcu edecekler.”

Paylaşımının akabinde oyuncuya geçmiş olsun bildirileri yağdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.