Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman: ‘Kendimize çok güveniyoruz’

THY EuroLeague’in şampiyonluk maçında cumartesi İspanya temsilcisi Real Madrid ile karşılaşacak Anadolu Efes’te başantrenör Ergin Ataman, kendilerine çok güvendiklerini ve şampiyon olacaklarına inandıklarını söyledi.

Lacivert-beyazlı kadronun Stark Arena’da yaptığı idman öncesinde başantrenör Ergin Ataman basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Real Madrid ile sıkıntı bir maça çıkacaklarını vurgulayan Ataman, “Bir defa daha finaldeyiz. Oyuncularımızın konsantrasyonuna, final deneyimine ve kendimize çok güveniyoruz. Herkes elinden gelenin en düzgününü yapıp Türkiye’yi en güzel biçimde temsil etmeye çalışacak. Üç yıldır üst üste final oynuyoruz. Yeniden kazanmak için çıkacağız. Ve kazanan taraf inşallah biz olacağız. Günlük performanslar çok tesirli olacak” diye konuştu.

Şampiyonluğa ulaşmaları halinde Aydın Örs ile görüşecekleriyle ilgili Ergin Ataman, “Aydın ağabeyle her maçtan evvel ve sonra mesajlaşıyoruz. Fakat alışılmış o bende kalsın. Şampiyon olursak birinci ziyaret edeceğim bireylerden birisi o” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.