Ahmet Işık Çebi açıkladı: Wout Weghorst son kararını verecek

Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi, Kulüpler Birliği toplantısının akabinde transfer ile ilgili değerli açıklamalar yaptı. Çebi, siyah beyazlı topluluğun merakla beklediği transfer adayı Wout Weghorst’in son kararını çarşamba günü vereceğini belirtti.

Kulüpler Birliği Vakfı’nın düzenlediği toplantı sonrasında konuşan Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Parıltı Çebi transfer konusunda flaş açıklamalar yaptı.

Gedson Fernandes’le ilgili konuşan Ahmet Parıltı Çebi, “Gedson Fernandes ile ilgili palavra yanlış konuşanlar artık susmalı. Gedson transferini, transfer periyodu resmi olarak başladığı gün açıklayacağız. Gedson, Beşiktaş’ın futbolcusudur” sözlerini kullandı.

”ÖNCELİĞİMİZ WOUT WEGHORST”

Başkan Ahmet Parıltı Çebi forvet transferi hakkında gelen soruya, “Forvette birinci önceliğimiz Wout Weghorst. Hollandalı oyuncu son durumunu ve son kararını çarşamba günü bize iletecek. Wout Weghorst, Alexander Sörloth’tan önde. Ulusal kadro maçından sonra ailesiyle oturacak ve karar verecek” yanıtını verdi.

“ERSİN DESTANOĞLU İÇİN RESMİ TEKLİF YOK”

Ersin Destanoğlu hakkında da açıklama yapan Ahmet Parıltı Çebi “Ersin Destanoğlu için birçok grupla görüşüyoruz. Lakin kulübe gelmiş resmi bir teklif yok” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.