43 yaşındaki Çağla Şikel’den aynalı şov! Bakın milyonların karşısında ne gösterdi?

Şarkıcı Emre Altuğ ile evliliğini sonlandırdıktan sonra kalbinin kapılarını kapatan 43 yaşındaki Çağla Şikel kendini işine ve çocuklarına adadı. Modelliğin yanı sıra program sunuculuğu da yapan Şikel’in yaşına karşın fit bedenini da çok konuşuluyor. Toplumsal medyayı faal kullanan Çağla Şikel paylaştığı ayna pozu magazine bomba üzere düştü. İşte o fotoğraf.

AŞKI BIRAKTI İŞE ADADI KENDİNİ

Mankenlik, oyunculuk ve sunuculuk yapan Çağla Şikel, bunların yanı sıra Youtube kanalında takipçilerine hoşluk tüyoları da vermeye devam ediyor. Çok fazla takipçisi olan Çağla Şikel’in yaşına karşın formunu nasıl koruduğu da merak edilenler ortasında.

ŞİKEL’İN AYNA KARŞISINDAKİ POZU OLAY OLDU

Türkiye’nin en başarılı bayan isimleri ortasında yer alan Çağla Şikel, aşk hayatını rafa kaldırıp kendini büsbütün işine verdi. 2 çocuk annesi olan Şikel, toplumsal medya hesabı Instagram’dan da dikkat çeken paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor.


Şikel’in son aynalı paylaşımı ise herkesin konuştuğu paylaşımlardan biri oldu. Ayna karşısında attığı pozla fit bedenini tekrardan gündeme getiren Şikel’in o paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi. 4,5 milyona yakın takipçiye sahip olan Çağla Şikel’in karın kaslı paylaşımını gören şaşkınlığını gizleyemedi.

İŞTE ÇAĞLA ŞİKEL’İN AYNALI PAYLAŞIMI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.